Contact - Kinderopvang Simba

Planning en administratie

Voor vragen over inschrijving, plaatsing of betaling kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met onze planningsmedewerkers Astrid Arkesteijn en Pamela Hanique. Zij zijn aanwezig van maandag t/m vrijdag (met uitzondering van de woensdagmiddag).

Kinderopvang Simba & Peuteropvang De Kabouters

Postadres: Zilvermeeuwstraat 1
2681 TT Monster
email: info@kdvsimba.nl
telefoon: 0174 24 31 04

Teamleiders

Herma van Venetiënherma@kdvsimba.nl

Locatie Zilvermeeuwstraat (dagopvang)                                      Locatie Blinkerd (dag- en peuter opvang en BSO)                                            Locatie Veiling (dagopvang)

Carola van den Boscarola@kdvsimba.nl

Peuteropvang kabouters locatie Zeester                                  Peuteropvang kabouters locatie Hummeloord

Marlon Kuivenhovenmarlon@kdvsimba.nl

Locatie Nieuwe weg (dagopvang en BSO)                                                  Locatie Zeester (dagopvang en BSO)    Locatie 8plus (BSO)

Directie

Sandra Lansink
directeur
sandra@kdvsimba.nl

Ellen van den Ende
adjunct-directeur
ellen@kdvsimba.nl

0174 764013 / 243104

Op zoek naar een stageplek?

Stuur je aanvraag naar naomi@kdvsimba.nl

Open sollicitatie?

Stuur je motivatie en cv naar astrid@kdvsimba.nl

Scroll naar top