Contact - Kinderopvang Simba

Planning en administratie

Voor vragen over inschrijving, plaatsing of betaling kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met onze planningsmedewerkers Astrid Arkesteijn en Pamela Hanique. Zij zijn aanwezig van maandag t/m vrijdag (met uitzondering van de woensdagmiddag).

Kinderopvang Simba & Peuteropvang De Kabouters

Postadres: Zilvermeeuwstraat 1
2681 TT Monster
email: info@kdvsimba.nl
telefoon: 0174 24 31 04

Teamleiders

Team 0-2 jaar
Nicolien de Jong – nicolien@kdvsimba.nl

Team 2-4 jaar
Carola van den Bos – carola@kdvsimba.nl

Team 4-12 jaar
Marlon Kuivenhoven – marlon@kdvsimba.nl

Directie

Sandra Lansink
directeur
sandra@kdvsimba.nl

Ellen van den Ende
adjunct-directeur
ellen@kdvsimba.nl

0174 764013 / 243104

Op zoek naar een stageplek?

Stuur je aanvraag naar naomi@kdvsimba.nl

Open sollicitatie?

Stuur je motivatie en cv naar astrid@kdvsimba.nl

Scroll naar top