Contact - Kinderopvang Simba

Planning en administratie

Voor vragen over inschrijving, plaatsing of betaling kunt u terecht bij de afdeling planning.
(Astrid Arkesteijn, Barbara Lokker en Pamela Hanique):
planning@kdvsimba.nl
0174 - 243 104
Bereikbaar van ma t/m vrij van 09:00 - 17:00 (woensdag tot 12 uur).

Kinderopvang Simba & Peuteropvang De Kabouters

Postadres: Saturnus 2
2685 LX Poeldijk
email: info@kdvsimba.nl
telefoon: 0174 - 243 104

Teamleiders

Herma van Venetiënherma@kdvsimba.nl

Locatie Zilvermeeuwstraat (dagopvang)
Locatie Zeester (dagopvang en BSO)
Locatie Veiling (dagopvang)

Carola van den Boscarola@kdvsimba.nl

Peuteropvang kabouters locatie Zeester
Peuteropvang kabouters locatie Hummeloord

Amanda de Kokamanda@kdvsimba.nl

Locatie Nieuwe weg (dagopvang en BSO)
Locatie Blinkerd (dag- en peuteropvang en BSO)
Locatie 8plus (BSO)

Directie

Sandra Lansink
directeur
sandra@kdvsimba.nl

Ellen van den Ende
adjunct-directeur
ellen@kdvsimba.nl

0174 - 243 104

Op zoek naar een stageplek?

Stuur je aanvraag naar naomi@kdvsimba.nl

Open sollicitatie?

Stuur je motivatie en cv naar astrid@kdvsimba.nl

Scroll naar top